آزمون پذيرش دستياري تخصصي 13 اسفند ماه 1388 برگزار مي‌شود

اطلاعيه مهم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

 

آزمون پذيرش دستياري تخصصي 13 اسفند ماه 1388 برگزار مي‌شود .

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز  به نقل از روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي  ،  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: آزمون‌هاي پذيرش دستياري تخصصي، پيش‌كارورزي و علوم پايه پزشكي به طور همزمان روز پنجشنبه13 اسفند ماه مصادف با ميلاد با سعادت حضرت‌رسول‌اكرم (ص) برگزارخواهد شد.

 

در اين اطلاعيه آمده است: به حول و قوه الهي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و با توجه به درخواست‌هاي مكرر داوطلبين گرامي با تغيير ساختار و روشها، آزمونهاي پذيرش دستياري تخصصي، پيش‌كارورزي و علوم پايه پزشكي را به طور همزمان روز پنجشنبه 13 اسفند ماه سال جاري مصادف با ميلاد با سعادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) درحوزه‌هاي دانشگاهي سراسر كشور برگزار نمايد.

 

در ادامه اين اطلاعيه به كليه دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور و مسئولين مربوطه ابلاغ شده است كه با نهايت دقت و توجه به جميع موازين نسبت به تأمين و حفظ آمادگي‌هاي لازم اهتمام نموده و كليه امكانات و تمهيدات را فراهم نمايند.

 

همچنين در ادامه اين اطلاعيه به داوطلبين توصيه شده است: با حفظ آرامش، مطالعات خود را ادامه داده و با مراعات موازين، مقررات، اصول اخلاقي و علمي و برحسب وظايف تحصيلي در آزمون شركت نمايند.

منابع سایتپزشکان بدون مرز _

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا